Archiwum miesiąca: grudzień 2017

Boże Narodzenie

Boże Narodzenie sprzyja spotkaniom wśród rodziny i przyjaciół. Tradycyjny opłatek na naszym Uniwersytecie w dn. 18.12. zgromadził prawie wszystkich słuchaczy. Program artystyczny tzw. „Jasełka” w wykonaniu naszych słuchaczy przygotowała kol. Danusia Michałowska. Życzeniom zdrowych, wesołych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia nie było końca.

 

 

Spotkania w Bibliotece Pedagogicznej

W tym roku akademickim kontynuujemy nasze spotkania w Bibliotece Pedagogicznej. W październiku panie przedstawiły nam postacie W. Strzemińskiego oraz K. Kobro. W listopadzie M. Wisłocką, a w grudniu S. Lema oraz świat fantastyki w literaturze.

 

 

Wykład pt.”Rozwój osobisty”

O tym, że rozwój osobisty możliwy jest w każdym wieku i jak o to zadbać rozmawiał z nami 11.12. mgr Jacek Łopiński. Poza wykładem więcej wskazówek i przykładów można uzyskać z książki, którą autor promował po wykładzie.

 

Warsztaty w bibliotece

„Jak internet stymuluje mózg seniora?” to temat warsztatów w uczelnianej bibliotece przeprowadzonych przez mgr Monikę Gościk 4.12. Dowiedzieliśmy się m.in. jak właściwie szukać informacji, zwłaszcza naukowych, w sieci; uczyliśmy się, jak odróżnić tekst informacyjny od opinii: jak w natłoku informacji odnaleźć właściwą.

 

 

ZABAWA ANDRZEJKOWA

„Na św. Andrzeja dziewkom z wróżby nadzieja”.  Wieczór wcześniej bawiliśmy się, wróżyliśmy sobie nie tylko lejąc wosk.

Tak było i w tym roku. Nasza zabawa andrzejkowa jak zwykle była bardzo udana. Ciekawe komu wróżba sprawdzi się?