Miesięczne archiwum: Luty 2017

Tłusty czwartek

Tłusty czwartek (23.02) był doskonałą okazją do rozpoczęcia nowego semestru na naszym Uniwersytecie. Przewodnicząca przekazała informacje od bialskiego sztabu WOŚP na temat kwot zebranych podczas ostatnich dwóch finałów oraz zakupionego sprzętu dla oddziałów geriatrycznych bialskiego szpitala. Następnie wygłosiła referat nt. „Starzenie się a satysfakcja życia” będący przekazem informacji z lektury pod tym samym tytułem autorstwa S. Steuden i M. Marczuk.

Po krótkim sprawozdaniu o naszych aktywnościach w I semestrze oraz finansowym przedstawiła propozycje samorządu na semestr letni. Jak zwykle jest w czym wybierać.

Słuchacze nasi odpowiadając na apel „Uchodźcom na Dzień kobiet” i inicjatywy „Dom otwarty”  przynieśli na spotkanie dużą ilość ładnych darów.

Oficjalną część spotkania zakończyliśmy stwierdzeniem w/w lektury: „Na starość nie ma lepszego leku niż Uniwersytet Trzeciego Wieku”.

 

 

 

Zabawa karnawałowa

1 lutego wyśmienicie bawiliśmy się na niezwykłej zabawie karnawałowej w naszym Uniwersytecie. A wszystko dzięki koleżankom Teresie Wieczorek (organizacja) i Eli Sokół (orkiestra), za co serdecznie im dziękujemy.