Miesięczne archiwum: Listopad 2014

Muzyczne zaduszki „Ocalić te głosy od zapomnienia”

5 listopada 2014r uczestniczyliśmy w muzycznych zaduszkach pt. „Ocalić te głosy od zapomnienia”. Był to wieczór wspomnień wybitnych piosenkarzy, którzy już odeszli pozostawiając piękne i niezapomniane piosenki i przeboje. To byli nasi ulubieńcy a my byliśmy Ich fanami. Z nutką melancholii wspominaliśmy wieczorki, potańcówki i prywatki z czasów młodości, którym towarzyszyły nasze ulubione muzyczne utwory.  Czytaj dalej

Spotkanie w Styrzyńcu – pieczenie ziemniaka

W dn.21.10.2014r odbyło się kolejne spotkanie słuchaczek naszego UTW na Ogródkach Działkowych.Tym razem w roli głównej były potrawy z ziemniaka tj. zupa,pierogi,sałatki, pieczenie ziemniaka itp. Docenialiśmy walory smakowe i  moc witamin które posiadają ziemniaki. Dodatkową atrakcją były wybory „Miss Kapelusza”, które to panie pięknie przystroiły adekwatnie do pory roku.

Zbiórka dla Caritas

W dn 03.10.2014 nasze wolontariuszki z UTW przy PSW im. Papieża Jana Pawła II;-Elżbieta Chaberska, Albina Dresler i Zofia Zabawa w markecie SPOŁEM przy ul.Kolejowej, pomagały przy zbiórce  dla CARITAS. Wciąż są grupy osób, które znalazły się na zakręcie  swojej drogi życiowej i potrzebują pomocy.Dlatego UTW wspiera corocznie takie inicjatywy.